OS ČMS: Stop izraelskému teroru, zastavit zločiny proti lidu Palestiny!

OS ČMS jakožto jediné české třídně orientované odbory hlasitě odsuzují trvající jatka, masové vraždění palestinského lidu izraelskou agresí. Sionismus znovu prokázal svou antihumánní podstatu, buržoazní politici znovu prezentují své pokrytectví – ať už pravicovými šovinisty populisty jako Le Penová počínaje, nebo „levicovými“ zrádci jako Tsipras konče. Oba póly se ukázaly být prokorumpované sionisty a jejich programy a velkohubé řeči plné dobrodiní berou rychle za své se zavíráním očí před extrémními zločiny proti lidskosti, kterých se dopouští sionistická entita proti původnímu obyvatelstvu.

Teror, který dosahuje nových a nových eskalací se nedá ničím vyargumentovat nebo omluvit. Jakákoli obhajoba sionismu znamená snahu ospravedlnit vraždění palestinských dětí a schvalovat blokádu Gazy, jenž hrubě popírá cokoli společného s lidskými právy.

Sionistická politika, jak dokazují záběry z márnic plných žen a dětí, se chodí učit k Hitlerovi.

Toto masové vraždění je dalším z důsledků imperialistické politiky, která je pupeční šňůrou napojená na sionismus.

Izrael nezákonně zabírá palestinská území. Sionistický režim zavedl rasistický režim apartheidu, loupí bohatství palestinské země a zabije palestinské lidi, kteří bojují o svůj život.

Dnešní vraždění nás podněcuje říct jasné NE sionismu, NE apartheidu a izraelské okupaci a NE sionismu a imperialismu obecně!

Sekretariát OS ČMS