OSČMS: Okamura vedle Pospíšila a Fialy? Populisté jsou jen loutky v rukou oligarchů!

Politický podnikatel Tomio Okamura znovu ukázal, že i přes primitivně radikální rétoriku v „obhajobě českých národních zájmů“ (čti od bývalého multikulturalisty: pro vlastní hokynářský prospěch), stojí v jedné řadě s pravicí, kterou tak halasně kritizoval a peskoval a že se dostal tam, kam vždycky patřil, hned vedle Petra Fialy, Jiřího Pospíšila a všudypřítomné lidovce. Po komplexu, že jím Babiš pohrdl a ani přes několikeré nabídky jej nevzal do vlády, jako korouhvička otočil a připojil se během krátké chvíle k těm, na jejichž jalové kritice si postavil kampaň. Jak charakterní…

Tomio Okamura ve své chuti po jakémkoli politickém korytu neváhal, využil situace a jako mlčící dekorace podpořil opoziční strany v jejich tiskové konferenci proti Babišovi. Jeho příznivci jsou nejen udiveni, ale i znechuceni, stovky komentářů dávají jasně najevo deziluzi, která by s tímto politickým kramářem přišla stejně dříve nebo později.

Okamura si stoupl tam, kam patří. Mezi lumpenpravici. Je to další důkaz, že tento převlékač kabátů a kolotočářský rétor bojuje horlivě leda za vlastní prospěch, nikoli za tento národ a už vůbec ne za jeho pracující třídy. Co však čekat od těch, kteří cestu pracujících do ráje populistů slibují spolu s bývalými členy ODS, která tento stát hospodářsky i morálně zdevastovala.

Tomio Okamura při své antibabišovské rétorice zapomíná občanům sdělit, že je to právě Andrej Babiš, který nechává některým jeho spolustraníkům vydělat a že je to právě hnutí ANO, které ve skutečnosti řídí krajské zastupitele Okamurova „hnutí“. Tolik upřímnosti neměl ani předtím, ani potom, a jak vidno, vedle „lídra antibabišovské opozice“ Fialy mu došla slova úplně – asi z vděku, že ho toto Bratrstvo kočičí pracky konečně vzalo mezi sebe!

Okamurův příklad ukazuje, že populismus a šovinismus je vždy jen loutkou oligarchie, která si tyto figurky platí, aby omamovaly svými výplody voliče a sympatizanti, zatímco sama může uskutečňovat svůj diktát, svou moc nad ostatními a bezpříkladné vykořisťování většiny národa!

Jediné řešení problémů českých pracujících je řešení třídní, nikoli šovinistické. Proto režim staví do cesty tyto kašpary a jednoduché manipulátory. Jediné subjekty tohoto řešení jsou třídní politické a odborové organizace, ne sdružení hokynářů nespokojených z vlastního podnikatelského neúspěchu či převlékače kabátů, kteří byli včera v ODS a dnes „obrozují český lid“.

Sekretariát OS ČMS