OSČMS proti imperialismu a sionismu

K blížícímu prvnímu výročí Velkého pochodu návratu chceme upozornit na fakta týkající se izraelské represe původního obyvatelstva. Zásadní informace a čísla jsou českými režimními médii úmyslně zamlčována, otázka lidských práv a zločinů proti lidskosti vůči původnímu obyvatelstvu není nikdy otevřena při oficiálních jednáních české loutkové reprezentace. Bezvýhradná podpora politice izraelského apartheidu je jedna z největších hanebností za posledních třicet let. I přes režimní nátlak a vymývání mozků směrem ke glorifikaci „Izraele“ si myslíme, že je právě pro poznání pravdy potřebné tato fakta znát:

– „Izrael“ zavraždil 266 palestinských demonstrantů, z toho 50 dětí, 6 žen, 2 novináře a 2 lékaře

– „Izrael“ zranil 30 398 palestinských demonstrantů, z toho 3175 dětí a 1008 žen

– násilí sionistů mělo za následky amputaci končetin 136 demonstrantů

České třídní odbory vyjadřují své znechucení nad servilitou i sionistickému režimu, rozhořčení nad zamlčováním zločinů sionismu a vyjadřuje podporu palestinskému lidu v jeho boji za sebeurčení a za svobodu. Dále vyjadřujeme svou podporu všem demokratickým silám Palestiny jak z muslimské, křesťanské i židovské části v jeho odporu proti sionismu a jeho rasistické ideologii.

palestinian_wall_mural_page_1

Sionismus je odedávna nástrojem imperialismu, nástrojem represe a etnického čištění. Jedinou možností budoucnosti Blízkého východu je mírové soužití, přátelství a spolupráce – nikoli hegemonismus a nekončící represe podporovaná nejreakčnějšími státy světa, především USA.

 

Pryč s imperialismem a sionismem,

ať žije internacionalismus!

 

Sekretariát OS ČMS