OSČMS: Pokrytectví Jiřího Pospíšila (dříve ODS, dnes TOP 09)

OSČMS: Pokrytectví Jiřího Pospíšila (dříve ODS, dnes TOP 09)

Třídní odbory si nemohou odpustit demaskovat slova vůdce skomírající sekty TOP 09 Jiřího Pospíšila o tom, že cesta premiérova syna na Krym je největší politický skandál v naší zemi od roku 1989. Nemáme potřebu stát v roli obhájce oligarchy Babiše, přesto na Pospíšilova slova zareagujeme v poněkud obecnějším a důležitějším historickém kontextu.

Jiří Pospíšil jistě nepočítá s pamětníky, kteří ví, že polovinu svého politického života strávil v dresu ODS a následně převlékl kabát do podobně antisociální strany TOP 09. Ano, Jiří Pospíšil dělal kariéru ve straně ODS, té straně, která byla zodpovědná za devastaci našeho státu od počátku 90. let 20. století pomocí kriminální privatizace, rozkrádání národního majetku, která pošlapávala svým velkopanským diktátem nejen své oponenty, ale především své podřízené a je dodnes značkou hokynářského buranství a symbolem politické mafie v zemi.

Jiří Pospíšil zapomíná, když pronáší tyto patetické výroky, na dědictví, které s sebou coby výplod ODS nese: kauza financování ODS spojená s fiktivními jmény Radžíva Sinhy a Lájose Bácse, tajné konto ve Švýcarsku,  privatizace Telecomu, aféra Bartončík, aféra Kořistka, Opencard, kauza Morava, Toskánská aféra, Kauza ROP Jihozápad, Kauza Drobil, Kauza ProMoPro, nákup poslanců Melčáka a Pohanky, lobbista Dalík, Íčko,  obchod s dluhopisy ministra Kocourka, kauza odposlechů Béma s Janouškem, amnestie Václava Klause, Kauza Nagyová…

Radíme proto panu Pospíšilovi, pokud nejsou jeho slova projevem totálního deficitu sebereflexe a naprostého pokrytectví, aby se ze zdravotních důvod vzdal všech veřejných funkcí, protože jím pronesená slova svědčí o značné poruše dlouhodobé paměti.

Sekretariát OS ČMS